Moje konto

Kalkulator Opłat.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne przekazujemy link do strony CODGiK z testową wersją Kalkulatora Opłat. więcej »

Uwaga dotycząca wyświetlania nr KW.

W związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt I OSK 1839/12 z dnia 18 lutego 2014 r. na Internetowych mapach Systemu Informacji Przestrzennej Katowic została usunięta możliwość wyświetlania nr KW w szczegółowym opisie działki. więcej »

Portal GEO-OŚRODEK Serwis Geodety.

Wydział Geodezji Urzędu Miasta Katowice informuje, iż dnia 09.05.2022 r. został uruchomiony portal internetowy Geo-Ośrodek Serwis Geodety - https://emapa.katowice.eu/GeoOsrodek/MainPage.aspx. więcej »

Informacja dla wykonawców - koniec możliwości klauzulowania na wniosek.


drukuj rss pomniejsz powiększ

Szanowni Państwo

Przypominam, że zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 16 kwietnia 2020r. o zmianie ustawy - Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2020 poz. 782), 31 stycznia 2021r. był ostatnim dniem, w którym dokumenty opracowane na podstawie wykonanych prac geodezyjnych lub prac kartograficznych - których wyniki zostały przyjęte do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego przed dniem 31 lipca 2020r. - które mogły podlegać uwierzytelnieniu, mogły być opatrzone klauzulą urzędową na wniosek wykonawcy tych prac.

 

 Magdalena Płocica

Geodeta Miasta - Zastępca Naczelnika Wydziału Geodezji

Komentarze są zablokowane dla tej podstrony.

Użytkownik
Hasło (przypomnij)