Moje konto

Kalkulator Opłat.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne przekazujemy link do strony CODGiK z testową wersją Kalkulatora Opłat. więcej »

Harmonogram terminów narad koordynacyjnych na rok 2021.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem terminów narad koordynacyjnych na rok 2021. więcej »

Uwaga dotycząca wyświetlania nr KW.

W związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt I OSK 1839/12 z dnia 18 lutego 2014 r. na Internetowych mapach Systemu Informacji Przestrzennej Katowic została usunięta możliwość wyświetlania nr KW w szczegółowym opisie działki. więcej »

Komunikat dotyczący korzystania ze skrzynki kontaktowej na platformie SEKAP


drukuj rss pomniejsz powiększ

W związku z działaniami podejmowanymi na terenie kraju celem przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego w Katowicach zawiadamia o tymczasowym zawieszeniu funkcjonowania Centrum Certyfikacji SEKAP w Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.
Od dnia 16.03.2020r. do odwołania niemożliwe będzie uzyskanie certyfikatu CC SEKAP. Korzystanie ze wszystkich funkcjonalności skrzynki kontaktowej na platformie SEKAP pozostaje bez zmian. Dokumenty elektroniczne na platformie SEKAP można podpisać certyfikatem kwalifikowanym lub Profilem Zaufanym. Profil Zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Więcej informacji jak założyć Profil Zaufany, znajduje sie pod adresem https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/profil-zaufany-ego-

 

 

Komentarze są zablokowane dla tej podstrony.

Użytkownik
Hasło (przypomnij)