Moje konto

Kalkulator Opłat.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne przekazujemy link do strony CODGiK z testową wersją Kalkulatora Opłat. więcej »

Uwaga dotycząca wyświetlania nr KW.

W związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt I OSK 1839/12 z dnia 18 lutego 2014 r. na Internetowych mapach Systemu Informacji Przestrzennej Katowic została usunięta możliwość wyświetlania nr KW w szczegółowym opisie działki. więcej »

Portal GEO-OŚRODEK Serwis Geodety.

Wydział Geodezji Urzędu Miasta Katowice informuje, iż dnia 09.05.2022 r. został uruchomiony portal internetowy Geo-Ośrodek Serwis Geodety - https://emapa.katowice.eu/GeoOsrodek/MainPage.aspx. więcej »

Zasady zawiadamiania o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych


drukuj rss pomniejsz powiększ

W związku z wejściem w życie zapisów rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 marca 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ewidencji gruntów i budynków zmianie uległy zasady zawiadamiania podmiotów ujawnionych w ewidencji gurtów i budynków o czynnościach ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych. W celu zapewnienia skuteczności w doręczeniu zawiadomienia o czynnościach ustalenia granic działek ewidencyjnych oraz uniknięcia niedopełnienia procedury ustalenia przebiegu granic działek proszę o zapoznanie się z pismem Głównego Geodety Kraju (https://emapa.katowice.eu/GeoOsrodek/News/Attachments/1013/Pismo_GGK.pdf) wyjaśniającym wprowadzone zmiany.

Pismo_GGK

Rozporządzenie.

Komentarze są zablokowane dla tej podstrony.

Użytkownik
Hasło (przypomnij)